http://www.adwokatchmielewska.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/jch.ksiazkigk-is-92.jpglink
http://www.adwokatchmielewska.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/jch.mlotekgk-is-92.jpglink
http://www.adwokatchmielewska.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/jch.justicegk-is-92.jpglink
«
»
Progress bar

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Joanna Chmielewska-Szczepaniak

Działając w interesie Klienta działania koncentrujemy na świadczeniu kompleksowej i merytorycznej pomocy prawnej.

Posiadając duże doświadczenie w zakresie spraw sądowych i sporów pozasądowych, w stosowanej metodologii, dla skutecznego rozwiązywania problemów Klientów, odwołujemy się niejednokrotnie do nowoczesnych narzędzi reakcji prawnej w celu uzyskania zamierzonego rezultatu.


Kancelaria posiada biuro mieszczące się w miejscowości Pruszcz Gdański, w którym odbywają się spotkania z Klientami kancelarii. Na życzenie Klienta spotkanie może odbyć się również w innym, wskazanym przez Niego miejscu np. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański (Trójmiasto) i okolice.

Porada prawna Trójmiasto - Gdańsk

W zakres działalności kancelarii wchodzi profesjonalna, stała lub doraźna obsługa prawna osób prawnych, przedsiębiorców oraz osób fizycznych, w tym także indywidualna porada prawna.

W sprawach o charakterze nagłym zapewniamy możliwość bieżącej obsługi prawnej i porad prawnych, także w porze nocnej i dniach wolnych od pracy.

Adwokat - kompleksowa porada prawna

Jako adwokat służę pełną poradą prawną z zakresu różnych gałęzi prawa. Kancelaria podejmuje sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz spadkowego. Zajmujemy się również prawem karnym i wykroczeń, prawem pracy, a także prawem gospodarczym. Udzielona przez nas porada prawna może również dotyczyć zakresu innych usług. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, reprezentujemy ich w negocjacjach oraz w postępowaniach sądowych, przygotowujemy opinie prawne, doradzamy spółkom handlowym i opiniujemy wewnętrzne akty normatywne. Działamy przede wszystkim w obrębie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto), Pruszcz Gdański i okolice. Obsługujemy jednak Klientów z całej Polski i zza granicy, a nasza kompleksowa porada prawna dostępna jest  także w wersji on-line.

Profesjonalne usługi adwokackie

Nasza kancelaria oferuje usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdorazowo udzielana porada prawna była gruntowna i w pełni profesjonalna. Adwokat, podejmując się kolejnych spraw, zawsze polega na swoim doświadczeniu - nie inaczej jest w przypadku naszych pracowników. Pracuje dla Ciebie grupa kompetentnych specjalistów, gotowych udzielić Ci porady prawnej z każdej obsługiwanej przez nas dziedziny prawa. Łączymy znajomość przepisów z kreatywnym, nieszablonowym myśleniem, by zaoferować Ci jak najkorzystniejsze rozwiązanie problemu, z którym się do nas zwracasz. Działamy sprawnie i profesjonalnie - sprawdź szczegółową ofertę naszych porad prawnych!

Adwokat - Porada Prawna

Współpracujemy z trójmiejskimi kancelariami prawnymi, biurami rachunkowymi, komornikami oraz innymi kancelariami mającymi siedzibę w większych miastach Polski i za granicą.


Klientom współpracującym z kancelarią umożliwiamy bieżące śledzenie stanu spraw za pośrednictwem aplikacji Webkancelaris.

 

Zapraszam do współpracy

Adwokat Joanna Chmielewska-Szczepaniak

Kontakt

Siedziba Kancelarii
Grota Roweckiego 21/5 
83-000 Pruszcz Gdański

Oddział Kancelarii
Jana III Sobieskiego 7a
14-100 Ostróda

 

porada prawna trójmiasto, gdańsk

Adwokat Joanna Chmielewska-Szczepaniak

Joanna Chmielewska-Szczepaniak jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.


Adwokat Chmielewska zapewnia indywidualne podejście do Klienta oraz profesjonalne porady prawne i pomoc w zakresie szeroko pojętego prawa. Jej specjalnością jest windykacja oraz dochodzenie odszkodowań.

Zapraszamy do współpracy - Adwokat Pruszcz Gdański, porady prawne kancelaria prawna Trójmiasto.

© Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Chmielewska-Szczepaniak
Stronę wykonała Agencja Reklamowa TEYA