Jak uzyskać profesjonalną pomoc prawniczą?

Gdy znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia, a działanie na własną rękę nie przynosi oczekiwanych rezultatów, nieoceniony okazuje się profesjonalny adwokat. Trójmiasto to miejsce, w którym znalezienie odpowiedniej kancelarii prawnej, ze względu na bogactwo ofert może stanowić problem. Problematyczna może okazać się również nasza subiektywna ocena wymiaru sprawy.W jakich sytuacjach porada prawna jest niezbędna?

Internet obecnie dostarcza nam odpowiedzi na wiele pytań z zakresu prawa. Jednak bez odpowiednich kompetencji oraz wykształcenia nie jesteśmy w stanie rozwiązać złożonych problemów takich jak np.: sprawy rozwodowe czy dochodzenie odszkodowań. To właśnie w tym momencie warto skorzystać z pomocy adwokata. Kancelarie oferują bogaty zakres usług, w skład których wchodzą zarówno podstawowe porady prawne, jak i złożone procesy windykacyjne. Każdą sprawę, która budzi nasze wątpliwości, można konsultować z profesjonalnym adwokatem. Niektóre kancelarie oferują możliwość konsultacji on-line. Otrzymujemy wtedy poradę wraz z wyceną zleconej usługi, a to wszystko bez wychodzenia z domu.

Opłaty za czynności adwokackie zależą od rodzaju i stopnia zawiłości sprawy, a także od nakładu pracy samego adwokata. Forma oraz wysokość wynagrodzenia są przeważnie ustalane z klientem indywidualnie, a rozliczenie następuje w jednym z kilku systemów: godzinowym, ryczałtowym (stawka ustalana jest po zapoznaniu się ze sprawą) oraz wynikowym. Jest również możliwość zastosowania rozliczenia mieszanego.

Na co należy zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że porady prawne, które otrzymamy będą dla nas korzystne, a sama windykacja przebiegnie prawidłowo? Wybór odpowiedniej kancelarii prawnej nie powinien być przypadkowy. Przed podjęciem decyzji, warto sprawdzić rekomendacje. Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku oferuje możliwość wyboru adwokata w najbliższym dla nas rejonie, a także weryfikacji czy wybrana przez nas kancelaria prawna jest godna zaufania. W bazie pomorskich adwokatów znajduje się Pani Joanna Chmielewska, której specjalnością są: windykacja oraz dochodzenie odszkodowań. Kancelaria mieści się w centrum Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Krótkiej 20/7. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjna cena to zalety młodej Pani adwokat. Pruszcz Gdański jest oddalony od Gdańska o zaledwie 10 km, więc dojazd własnym samochodem zajmuje mniej niż dwadzieścia minut. Ponadto, miasta są połączone doskonałą siatką komunikacji miejskiej. Zanim jednak skorzystamy z usług, warto zastanowić się nad możliwością konsultacji prawnej on-line, którą oferuje Pani Joanna Chmielewska na swojej stronie Internetowej: http://www.adwokatchmielewska.pl/.

Wybór odpowiedniej kancelarii adwokackiej daje nam przede wszystkim gwarancję indywidualnego podejścia do naszej sprawy, co zwiększa możliwość jej pożądanego rozwiązania. Warto więc zaufać profesjonalistom, którzy posiadają wiele pozytywnych rekomendacji.

Jak uzyskać poradę on-line?

01Skorzystaj z formularza kontaktowego - zadaj pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego.

02Oczekuj e-maila zwrotnego potwierdzającego odebranie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę oraz terminem jej realizacji i procedurą uiszczenia honorarium.

03Jeżeli akceptujesz warunki wykonania usługi adwokackiej, dokonaj wpłaty i oczekuj e-maila zawierającego odpowiedź na przedstawione zapytanie.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość zaproponowania Klientowi udzielenia pomocy prawnej w trybie bezpośrednim lub drogą korespondencyjną (fax, list polecony), jeżeli okaże się, że zlecenie Klienta jest skomplikowane pod względem faktycznym lub prawnym, wymaga dostarczenia dokumentów oraz złożenia wyjaśnień ustnie lub pisemnie.

Kontakt

Siedziba Kancelarii
Grota Roweckiego 21/5 
83-000 Pruszcz Gdański

Oddział Kancelarii
Jana III Sobieskiego 7a
14-100 Ostróda

 

porada prawna trójmiasto, gdańsk

Adwokat Joanna Chmielewska-Szczepaniak

Joanna Chmielewska-Szczepaniak jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.


Adwokat Chmielewska zapewnia indywidualne podejście do Klienta oraz profesjonalne porady prawne i pomoc w zakresie szeroko pojętego prawa. Jej specjalnością jest windykacja oraz dochodzenie odszkodowań.

Zapraszamy do współpracy - Adwokat Pruszcz Gdański, porady prawne kancelaria prawna Trójmiasto.

© Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Chmielewska-Szczepaniak
Stronę wykonała Agencja Reklamowa TEYA